Found

Bilgisayar içinde arama yapmak için uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.0 MB
  • Version 1.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Found Software, Inc
Found bilgisayarınızda biriken dosyaları artık bulmakta zorlananlar için tasarlanan, Mac kullanıcılarının artık bilgisayarında aradığı her şeyi anında bulabilmesini sağlayan bir uygulama.
Found bilgisayarınızda biriken dosyaları artık bulmakta zorlananlar için tasarlanan, Mac kullanıcılarının artık bilgisayarında aradığı her şeyi anında bulabilmesini sağlayan bir uygulama.

Bilgisayarlar artık hayatımızda o kadar büyük bir yer kaplıyor ki,  işimize, okulumuza, eğlencelerimize, yani hayatımıza dair birçok şeyi barındırıyorlar içlerinde. Bazen de bu kalabalığın içinde aradığımız, ihtiyacımız olan şeye ulaşmakta zorlanıyoruz. Found bu işi kolayca hallediyor bizim için. Aramalarınıza Dropbox?ı, Gmail?i, Google Documents?ı ve Google Drive?ı da katarak cevap veriyor. öne çıkan bir özelliği istediğiniz kadar Gmail hesabı ekleyebilmek. Bulduğunuz dosyayıda açma işini kolaylaştırmış uygulama. Sürükle bırak ile anında dosyayı açabiliyorsunuz.

Birçok farklı yerde dosyalarımızı tutuyorsak Found bizim için oldukça güzel bir iş yapıyor ve dosyalarımıza hızlı bir şekilde ulaşmamızı sağlıyor. 
Daha Fazla Göster
Found indir